i_ryna (i_ryna) wrote,
i_ryna
i_ryna

Скільки дивлюся, стільки переживаю. Бачу, що в жодній ситуації нема чисто білого або чисто чорного.

Скільки дивлюся, стільки переживаю. Бачу, що в жодній ситуації нема чисто білого або чисто чорного. Є багато кольорів, відтінків, але ми не завжди можемо сприйняти їх вірно або взагалі побачити. З зони АТО йдуть різні повідомлення. В тому числі такі, що в добровольчих батальйонах реально б'ються декілька підрозділів, а деякі мародерствують. Є й таке. Варто тільки розуміти, що наші сльози та істерики не допоможуть. Допомагає спокійне поводження та розуміння, що ситуація може бути будь-якою. Саме тому не можна відправляти туди тих, хто не хоче воювати за країну - продажних ментів, чиновників, мажорів. Бо вони в самий важкий час зрадять.

Також не можна туди направляти дітей. Мій чоловік колись на мене гримав, коли я дітьми називала хлопців призовного віку. А тепер я впевнююсь, що я була права. Тихо плачу, коли бачу повідомлення про смерть хлопців 20-25 років, що були єдиними синами, котрі власними дітьми не обзавелися.

Кілька днів тому мені жалілися тренери, що їхніх спортсменів (армійський клуб), котрих вони в наших катастрофічних умовах існування спорту все ж як коштовне каміння знаходили, вирощували, робили з них чемпіонів, зараз забирають на фронт. Тому що клуб знаходиться в структурі МО, а хлопці є військовозобов'язаними. При цьому реакція тих тренерів на те, що дорослий чоловік пішов добровольцем: "А якщо він загине, то його діти залишаться сиротами?" Я тільки сказала, що ті діти вже є на цьому світі, що я їх вирощу. А якщо є діти, то чоловік не вмирає, він має продовження.

Наші чоловіки захищають нас - вони герої. Наша справа - продовжувати жити, допомагати чим можемо, ростити наших дітей, працювати. Наші воїни, наші захисники хочуть чути в телефонах спокійні голоси, знати, що тут продовжується нормальне життя, немов ми чекаємо їх - наших чоловіків, родичів, друзів - не з війни, а просто з тривалого відрядження.

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments