i_ryna (i_ryna) wrote,
i_ryna
i_ryna

post

Originally posted by podzvin_14 at post
Володимир Мартинюк:

Якщо територію однієї країни з гармат та реактивних снарядів обстрілює інша країна, то країна яку обстрілюють робить наступне:

1. МЗС цієї країни пише, оприлюднює і поширює ноту протесту.
2. Посольства цієї країни поширюють цю ноту та додаткову інформацію про безчинства країни що обстрілює на брифінгах, прес-конференціях, розсиланнях по місцевій пресі, місцевих політиках та громадських активістах, а також розміщують це на своїх сайтах.
3. Зокрема все це, тільки з більшим розмахом робить посольство у тій країні, яка власне обстрілює, і де ще це посольство не закрите і не відкликане.

Якщо цього всього не робиться, то всі інші держави світу вважають що насправді нічого не діється, а у двох держав просто якісь пікантні "нетрадиційні відносини", в які вони як сучасні цивілізовані держави не повинні втручатися і навіть коментувати.

Жителі держави яку обстрілюють, в такому разі вирішують для себе складне питання - навіщо їм МЗС, посольства і сайти на тих посольствах? Також у цих громадян з’являється ще велика кількість додаткових цікавих і серйозних запитань до міністра МЗС і держави загалом.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments